Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Externý filter do akvária

Ku kvalitnéj filtrácií akvária patrí nevyhnutne externý filter. Ak máte záujem o tichý filter doporučujeme EHEIM ecco pro. Výkonný externý a spoľahlivý filter Eheim proefesional 2080. Lacný a zároveň kvalitný filter JBL CrystalProfi, JBL CrystalProfi grenline. Pre nanoakvária overený, extremne tichý Eheim Aquacompact. Udavaný výkon externých fil...

Ku kvalitnéj filtrácií akvária patrí nevyhnutne externý filter. Ak máte záujem o tichý filter doporučujeme EHEIM ecco pro. Výkonný externý a spoľahlivý filter Eheim proefesional 2080. Lacný a zároveň kvalitný filter JBL CrystalProfi, JBL CrystalProfi grenline. Pre nanoakvária overený, extremne tichý Eheim Aquacompact. Udavaný výkon externých filtrov je meraný na čerpadle pri minimálnom zatažení. Tento údaj je uvadzaný, ako max. výkon filtra. Moja rada znie. Kúpte si výkonnejší filter, ako je uvadzaný v tabuľkach od výrobcu. Ak zistíte, že váš filter už "nestíha" rozmýšlate zakúpiť silnejši filter, tak oveľa lepšie riešenie je zakúpiť si slabší filter. Nechajte filtrovať dva slabšie filtre, ako jeden silnejši. Prečo ? Všetko sa skôr, alebo neskôr pokazí. Ak sa vám pokazí jeden z týchto dvoch filtrov tak ten druhy vám zachráni celú osadku akvária.

Viac
 • EHEIM filter

  EHEIM externé filtre patria k najlepšim filtrom vôbec. Máme to šťastie, že patrím k dovozcom tejto kvalitnej značky.

  Je veľmi dôležité vedieť správne vybrať filter do vašeho akvária. Zhodnoťte veľkosť a tvar akvária, náročnosť rybiek pre kvalitu filtrácie. Podľa týchto požiadaviek správne vyberte filter. Vždy je lepšie vybrať silnejši filter a to nie len výkonom, ale aj objemom filtračných hmôt. 

  Doporučujeme pre morské akvárium a biotopové akvária s africkými cichlidami voliť výkonnejšiu filtráciu.

  Ak máte záujem o dobrý výber, nevahajte a kontaktujte nás na 0905668892, alebo 0948876888 mi vám radi pomôžeme.

  Tiež budeme radi keď si pozriete naše chovné zariadenie na chov cichlíd z jazera Tanganika a Malawi.

  www.cichlid.sk

 • JBL CristalProfi greenline

  Na sklade, doručenie do 24hod, záručná doba 4roky !

 • FLUVAL - HAGEN
  Hagen FLUVAL za najlepšiu cenu na trhu. Všetky typy filtrov sú ihneď k odberu. Pri výpredajových produktoch neplatí doprava zdarma a nezarátavajú sa bonusové body !
 • Aqua Nova
  Aqua Nova externé filtre do akvárií.
 • SERA fil bioactive + UV

  sera vonkajšie filtre už aj s integrovaným UV filtračným systémom. Plus vysokoúčinná biologická filtrácia.

  Vyrobené v Nemecku.

 • HAGEN
  HAGEN Elite externý filter.
 • Diversa Exus
 • Tetratec
  Tetratec externé filtre ponúkamé : TetraTec EX 400, TetraTec EX 600, TetraTec EX 700, TetraTec EX 1200, Tetra Tec EX 2400.
 • AQUAEL
 • DENNERLE
  DENNERLE Nano External SkimFilter. Mnohostranný filter s množstvom príslušenstva: Nový vonkajší filter DENNERLE Nano External Skimfilter so zberačom hladinových nečistôt v akváriu. Pre "nano" akvaristov, ktorý majú záujem o čo najmenej techniky v akváriu doporučujeme použiť tento akvariový vonkajši filter.
 • ATMAN CF
  ATMAN CF externé filtre.
 • Hailea
 • HYDOR
  Vonkajší filter so všetkými potrebnými funkciami pre dokonalé a efektívne čistenie akvária