Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Vnútorný filter do akvária

V tejto sekcií nájdete interné filtre typu EHEIM aquaball, EHEIM biopower, JBL CristalProfi i80, JBL CristalProfi i200, JBL CristalProfi i60, JBL CristalProfi i100, Fluval U2, Fluval U3, Fluval U4, Fluval U1, Juwel Bioflow Super, AQUAEL Filter FAN 1 Plus, AQUAEL Filter FAN 2 Plus, AQUAEL Filter FAN 3 Plus, Tetratec EasyCrystal 250, ATMAN AT-F301...

V tejto sekcií nájdete interné filtre typu EHEIM aquaball, EHEIM biopower, JBL CristalProfi i80, JBL CristalProfi i200, JBL CristalProfi i60, JBL CristalProfi i100, Fluval U2, Fluval U3, Fluval U4, Fluval U1, Juwel Bioflow Super, AQUAEL Filter FAN 1 Plus, AQUAEL Filter FAN 2 Plus, AQUAEL Filter FAN 3 Plus, Tetratec EasyCrystal 250, ATMAN AT-F301 a iné vnútornŕ filtre do akvárií.

Viac
 • EHEIM vnútorné filtre
  EHEIM vnútorné filtreJednoduchý filter do malých domácích akvárií. Vhodný tiež pre chovateľov alebo do karanténnych nádrží. Zaberajú málo miesta a sú veľmi flexibilné. Pre tieto účely EHEIM ponúka rôzne možnosti výkonu filtrácie pre akvária od 45 do 260 litrov. Všetky filtre sú modulárne. Môžete ich pomocou ďalších modulov predlžovať alebo skracovať, aby vyhovovali všetkým vaším požiadavkám. Všetky Eheim interné filtre môžu byť plnené rôznymi typmi filtračných médií. Technicky dokonalé, vynikajúce filtre s keramickými oskami so zárukou.Vyrobené v Nemecku.
 • JBL CristalProfi i greenline
  Spoľahlivé filtre od nemeckej značky JBL v energeticky úspornejšej verzii
 • HAGEN vnútorné filtre
  HAGEN vnútorné filtre FLUVAL U1, FLUVAL U2, FLUVAL U3, FLUVAL U4, Elite Jet Flo 50, Elite Jet Flo 75, Elite Jet Flo 100, Elite Jet Flo 150.
 • JUWEL

  JUWEL vnútorná filtrácia.

 • Aquarium Systems
  Technický vyspelý vnútorný filter vyrobený v Taliansku. NOVINKA v systémoch interných filtrov. Fm. Aquarium Systems prišla s nápadom použiť hladinový čistič ( zberač ) už aj pri vnútorných filtroch. Hladinový zberač vám zaistí neustále čistú hladinu. Žiadné zbytky po rastlinkách ani "mastná hladina ".Hladinové čističe obsahujú interné filtre COBRA. Taktiež s Cobrou si môžete nastavovať smer a výšku výtokovej trysky.
 • HYDOR
  Vnútorné výkonné akvarijné filtrE s dvojstupňovou filtráciou od firmy Hydor
 • Tetratec IN
  Tetratec EasyCrystal 250, Tetratec EasyCrystal FilterBox 300, TetraTec IN 300, TetraTec IN 400, TetraTec IN 600, TetraTec IN 800, TetraTec IN 1000.
 • Aqua Nova NBF
  Aqua Nova NBF tiché a výkonne vnútorné filtre do akvárií. Nemajú nastavovanie prúdenia vody, lebo obsahujú rozstrekovaciu rampu. Rozstrekovacia rampa ( dažďovnica ) vám zachová výkon a zároveň vám jemne preprúdi akvárium. Obsahujú kvalitné gumenné prisávky a difúzor s regulátorom pre tvorbu kyslíka.
 • sera vnútorné filtre
 • AQUAEL
  AQUAEL Unifilter 280, AQUAEL Unifilter 500 s UV-C, AQUAEL Filter FAN Mini Plus, AQUAEL Filter FAN 2 Plus, AQUAEL Filter FAN 3 Plus, AQUAEL Filter Turbo 1100
 • ATMAN AT
  Atman AT sa vyznačujú jednoduchosťou a nízkou cenou.
 • DENNERLE
  Filtrácia pre priezračnú a zdravú vodu, navyše vysoko šetrná k rastlinámVoda v akváriu by mala neustále pomalo prúdiť. Základné pravidlo pre nastavenie filtra tak znie: Prietok filtra by mal byť tak silný, ako je to potrebné, ale zároveň tak slabý, ako je to len možné. V rastlinných akváriách s malým počtom živočíchov sa rastliny postarajú o dostatok kyslíka pre ostatných obyvateľov akvária. Avšak čím menej rastlín a čím viac živočíchov v akváriu je, vyššia spotreba kyslíka. Dodatočné obohacovanie vody o kyslík, je možné zabezpečiť zodpovedajúcim pohybom hladiny.Nano Eckfilter XL - vysoký filtračný výkon. Nenapadne ukrytý v rohu nano akvária. Nano Eckfilter - najdrobnejśi filter do nano akvárií od f. DENNERLE. Tiež d dizajnom, ktorý umožňuje filter umiestňit do rohu akvária.Pred rohové nano filtre doporučujem použiť "mohutné" rastlinky, ktoré zamaskujú filter.Pre "nano" akvaristov, ktorý majú záujem o čo najmenej techniky v akváriu doporučujeme použiť tento akvariový vonkajši filter - Nano External Skimfilter.
 • SICCE
  Kvalitné talianské filtre SICCE.