Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

EHEIM filter

EHEIM externé filtre patria k najlepšim filtrom vôbec. Máme to šťastie, že patrím k dovozcom tejto kvalitnej značky.

Je veľmi dôležité vedieť správne vybrať filter do vašeho akvária. Zhodnoťte veľkosť a tvar akvária, náročnosť rybiek pre kvalitu filtrácie. Podľa týchto požiadaviek správne vyberte filter. Vždy je lepšie vybrať silnejši filter a ...

EHEIM externé filtre patria k najlepšim filtrom vôbec. Máme to šťastie, že patrím k dovozcom tejto kvalitnej značky.

Je veľmi dôležité vedieť správne vybrať filter do vašeho akvária. Zhodnoťte veľkosť a tvar akvária, náročnosť rybiek pre kvalitu filtrácie. Podľa týchto požiadaviek správne vyberte filter. Vždy je lepšie vybrať silnejši filter a to nie len výkonom, ale aj objemom filtračných hmôt. 

Doporučujeme pre morské akvárium a biotopové akvária s africkými cichlidami voliť výkonnejšiu filtráciu.

Ak máte záujem o dobrý výber, nevahajte a kontaktujte nás na 0905668892, alebo 0948876888 mi vám radi pomôžeme.

Tiež budeme radi keď si pozriete naše chovné zariadenie na chov cichlíd z jazera Tanganika a Malawi.

www.cichlid.sk

Viac
 • EHEIM professionel 5e

  EHEIM professionalel 5e je náš najlepší externý filter a ponúka všetko, čo si nadšenec akvária môže priať. Každá funkcia môže byť individuálne programovaná a ovládaná bezdrôtovo. Elektronický systém monitoruje všetky funkcie a udržuje konštantný prietok a poskytuje vysoký výkon vďaka veľkému objemu filtra. Dômyselná konštrukcia a regulácia elektronického toku značne predlžuje intervaly údržby pre biologický filtračný materiál. Kvalitné spracovanie, vysoko kvalitné materiály a uznávaná spoľahlivosť „Made in Germany“ plus 3-ročná záruka.

 • Eheim Professionel 4+

  Nová rada vysoko výkonných a kvalitných externých filtrov je tu !

  Veľký objem filtračných hmôt, dokonalo prečistí znečistenú akvaríjnu vodu.

  Tieto filtre sú vhodné pre akvária s objemom 120-600 l.

  Nová funkcia Xtender - v prípade, že filtračné média sú zanesené a filtračný prietok sa znižuje, jednoduchým pootočením tlačítka presmerujete tok.

  Xtender tlačidlo

  Professionel 4+ filtre sú vybavené kompletnými príslušenstvom tj. vrátane originálnych hmôt, hadíc...

   

   

   

 • Eheim Professionel 4e (elektronický)

  Eheim Professionel 4e filtre sú určené pre náročnejších použivateľov.

  konektorom. Rôzne funkcie ovládateľné pomocou počítača.

  Ovládací panel sa nachádza taktiež aj na vrchnej strane filtra.

  Veľmi tichý chod aj napriek vysokému výkonu !

  Tieto filtre sú vhodné pre akvária s objemom vody od 180 l do 350 l.

  Funkcia Xtender - v prípade, že filtračné média sú zanesené a filtračný prietok sa znižuje, jednoduchým pootočením tlačítka presmerujete tok.

  Vrátane filtračných hmôt, či iného príslušenstva.

 • Eheim Professionel 4+ (s termostatom)

  Klasický Eheim Professionel 4+ s integrovaným termostatom o výkone 210 W.

  Možnosť regulovania na ovládacom paneli, ktorý sa nachádza na spodnej časti filtra.

 • EHEIM eXperience

  EHEIM eXperience starý filter s novým nazvom. EHEIM eXperience je vyvojová línia už overených a veľmi spoľahlivých filtrov EHEIM professionel. EHEIM eXperience overený a spoľahlivý externý filter už obsahujúci komplet filtračné hmoty a prislušenstvo.

 • EHEIM CLASSIC

  EHEIM classic spoľahlivé rokmi overné filtre do akvárií. Na požiadanie vám vyskladáme obsah filtračnej nádoby podľa požiadaviek.

 • EHEIM ECCO PRO

  EHEIM Ecco pro a ich výhody : - je okamžite použiteľný a okrem príslušných inštalácii obsahuje kompletný originálny filtračný materiál pre mechanické, biologické a adsorpčné čistenie vody. - praktické filtračné koše garantujú jednoduchú manipuláciu a výborne sa hodia k individuálnemu použitiu filtračných materiálov v jednotlivých vrstvách. - otočné a výkyvné prípojky hadíc sú vybavené uzavieracími kohútmi. - prietokový výkon je regulovateľný. - šetrí elektrickú energiu. Pre tento typ filtra bol vyvinutý nový typ silikónového tesnenia, ktoré sa ani po dlhodobom používaní neprilepí k nádobe filtra. Ecco Pro majú oproti predchodcovi Komfort vyšší výkon pri zachovaní minimálnej spotreby energie, zabudovaný predfilter pre mechanicko - biologické odbúravanie zachytených nečistôt. Vysoko kvalitná tvrdená keramická oska a keramikou vystlaný rotor čerpadla hlavy filtra zabezpečuje maximálnu spoľahlivosť a nadštandardnú trvácnosť. Všetky modely ecco Pro môžete použiť v sladkovodných a v morských akváriách.

 • Eheim Professionel 3

  EHEIM PROFESSIONEL 3 - silný výstup - veľmi tichý plynulý chod - vysoká energetická účinnosť - EHEIM špičkovej kvality - nový dizajn - pripravený na spustenie 1. Integrované automatické nasávanie pre rýchle plnenie nádoby 2. Bezpečnostné hadica s adaptérmi jednoduché použitie blokovacieho mechanizmu - adaptéry môžu byť otvorené len, keď sú zavreté kohútiky hadice 3. Začiatok filtračnej nádoby obsahuje predfilter na zachytavanie hrubých nečistôt. Výrazne predlžujú intervaly údržby biofiltračných medií. Filtračné koše sa dajú jednoducho vybrať, ľahko sa čistia. 4. Filtre obsahujú kompletná originálne filtračné médiá EHEIM Vysoko kvalitná keramická oska zabezpečuje veľmi tichý chod hladkosť a extrémne dlhú životnosť. Vrelo doporučujeme !!! Spoľahlivé a silné mašinky !!!

 • EHEIM Professionel 3e ( electronic )

  EHEIM PROFESSIONEL 3 electronic sú filtre novej generácie.

  Sú to elektronický regulovateľné vonkajšie filtre, ktoré splnia požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Je jedno, aký výkon nastavíte - elektronika zabezpečí vami zvolené nastavenia.

  Komfort spočíva v piatich elektronických funkciách ako je :

  1. Kontrola prietoku vody - ak si raz navolíme veľkosť prietoku vody z filtra do akvária, filter aj napriek svojmu postupnému znečisteniu udržuje dané množstvo konštantné.

  2. Kontrola výkonu filtra - pomocou stlačenia gombíka môžeme zväčšovať alebo zmenšovať prietok vody, a tým nastaviť optimálny výkon vhodný pre Vaše akvárium.

  3. Pulse funkcia - elektronické intervalové riadenie prúdenia vody ( min - max ). Elektronika pozvoľna mení silu prúdenia vody.

  4. Servisná funkcia- stlačením gombíka elektronika vypočíta zostávajúci čas do najbližšieho čistenia filtra.

  5. Funkcia automatického odvzdušnenia filtra.

   

  EHEIM professionel 3e ( electronic ) môžete použiť v sladkovodných a morských akváriách.

 • EHEIM Professionel 3 Thermo
  EHEIM Professionel 3 Thermo
 • EHEIM INTERVALL
  EHEIM INTERVALL vonkajší filter pracuje na princípe pravidelného napĺňania a vyprázdňovania filtračnej nádoby, čím umožňuje pravidelný kontakt filtračného média so vzduchom a tým urýchlenie biologických pochodov pri odbúravaní škodlivých látok. Dôsledkom toho je, že intervalové filtre vracajú do nádrže prefiltrovanú vodu obohatenú o veľké množstvo kyslíka. Preto tento typ filtrov je vhodný pre nádrže s veľkým množstvom rýb a minimálnym množstvom rastlín. Aby tento systém filtrácie perfektne pracoval, je potrebné naplniť filter filtračným substrátom EHEIM substrát pro. Iné filtračné médiá nie sú vhodné pre tieto High-tech zariadenia. Preto v balení filtra nájdete kompletnú filtračnú náplň.