Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

JBL ProCristal sterilizátor UV-C NEW model

UV lampa ničí "voľnú" riasu. Sterilizuje vodu a tak nachádza využitie pri liečbe rýb. Usmrcuje všetko živé čo sa nachádza vo vode, choroboplodné baktérie a parazity. Baktérie a parazity odumrú a biologický filter ich zneškodní. Vďaka tomuto procesu už nemôžu napadnúť zdravé jedince v akváriu. Ďalšie využitie má vďaka sterilizácií vody. Keď máte ...

UV lampa ničí "voľnú" riasu. Sterilizuje vodu a tak nachádza využitie pri liečbe rýb. Usmrcuje všetko živé čo sa nachádza vo vode, choroboplodné baktérie a parazity. Baktérie a parazity odumrú a biologický filter ich zneškodní. Vďaka tomuto procesu už nemôžu napadnúť zdravé jedince v akváriu. Ďalšie využitie má vďaka sterilizácií vody. Keď máte poranenú rybku, tým že je voda sterílná dochádza k oveľa lepšiemu hojeniu rániek. Z dlhodobého hladiska nie je dobré pre rybky aby bola neustále sterilizovaná voda. Rybky strácajú imunitu a to nie je dobré pre zdravie rýb.

Pre dokonalú funkčnosť UV lampy potrebujete:

- čerpaciu pumpu ( tá zabezpečuje prečerpavanie vody cez system UV)

- hadicu adekvátneho priemeru k pumpe ( UV výstupy su univerzálne )

- kvalitné hadicové spony ( pre pevné upevnenie hadíc na nátrubky )

- spínaciu zásuvku ( vypína a zapína UV podľa potreby )

Dôležité ! UV žiarič má určenú životnosť, po preklenutí tohoto času je nutné UV žiarič vymeniť aj keď svieti ! Žiarič môže svietiť, ale už nevydáva UV a tak nedosiahnete požadovanej čistoty a kvality vody.

Dodanie do 24hod.

Viac
Počet produktov: 9