Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Filtrácia akvária

Prosím dodržujte pravidelnú údržbu filtra. Pravidelne premazávajte tesniace O-krúžky pomocou eheim vazelíny. Pohyblivé časti filtra, ako sú adaptéry, ventily udržujte pomocou Eheim silikónového spreja. Čistiace kefky nám slúžia na údržbu prietokových hadíc a rotorov. Tým prinavrátite pôvodný výkon filtra. Doručenie externých filtrov trvá spravid...

Prosím dodržujte pravidelnú údržbu filtra. Pravidelne premazávajte tesniace O-krúžky pomocou eheim vazelíny. Pohyblivé časti filtra, ako sú adaptéry, ventily udržujte pomocou Eheim silikónového spreja. Čistiace kefky nám slúžia na údržbu prietokových hadíc a rotorov. Tým prinavrátite pôvodný výkon filtra. Doručenie externých filtrov trvá spravidla 24hod.

Viac
 • Externý filter do akvária

  Ku kvalitnéj filtrácií akvária patrí nevyhnutne externý filter. Ak máte záujem o tichý filter doporučujeme EHEIM ecco pro. Výkonný externý a spoľahlivý filter Eheim proefesional 2080. Lacný a zároveň kvalitný filter JBL CrystalProfi, JBL CrystalProfi grenline. Pre nanoakvária overený, extremne tichý Eheim Aquacompact. Udavaný výkon externých filtrov je meraný na čerpadle pri minimálnom zatažení. Tento údaj je uvadzaný, ako max. výkon filtra. Moja rada znie. Kúpte si výkonnejší filter, ako je uvadzaný v tabuľkach od výrobcu. Ak zistíte, že váš filter už "nestíha" rozmýšlate zakúpiť silnejši filter, tak oveľa lepšie riešenie je zakúpiť si slabší filter. Nechajte filtrovať dva slabšie filtre, ako jeden silnejši. Prečo ? Všetko sa skôr, alebo neskôr pokazí. Ak sa vám pokazí jeden z týchto dvoch filtrov tak ten druhy vám zachráni celú osadku akvária.

 • Vnútorný filter do akvária

  V tejto sekcií nájdete interné filtre typu EHEIM aquaball, EHEIM biopower, JBL CristalProfi i80, JBL CristalProfi i200, JBL CristalProfi i60, JBL CristalProfi i100, Fluval U2, Fluval U3, Fluval U4, Fluval U1, Juwel Bioflow Super, AQUAEL Filter FAN 1 Plus, AQUAEL Filter FAN 2 Plus, AQUAEL Filter FAN 3 Plus, Tetratec EasyCrystal 250, ATMAN AT-F301 a iné vnútornŕ filtre do akvárií.

 • Závesné filtre

  Závesné (externé filtre) sa hlavne používajú v malích nano akváriach. Tam kde chceme dosiahnúť výkonnú filtráciu a neželáme si aby filter zaberal miesto v akváriu a "nekazil" estetický pohľad do akvária. Vďaka širokému ústiu, výtoku prefiltrovanej vody nenáruša rastlinky.

 • Vzduchový filter

  Vzduchom poháňané molitanové filtre.

 • Čerpacie hlavy a pumpy

  Čerpacie hlavy do externých (sklenených) filtrov. Do UV akvarijných lámp. Na "preháňanie" vody do morských a afrických akvárií . Tiež na klasický filtračný systém (Čerpacia hlava,dierovaná trubka a filtračná hmota).

 • Prúdové čerpadla

  Prúdové čerpadla. Cirkulačné čerpadlá pre dosiahnutie pohybu vody v akváriu. Napr. využitie v morskej akvaristike na prehánanie vody okolo útesu. Sladkovodná akvaristika "slepé miesta " tam kde sa zdržuje detrit nasmerujete cirkulátor a ten dané priestory "vyčistí ". Africké cichlidy majú radi silný pohyb vody v akváriu. Atď ...

 • Pôdny filter

  Pôdny filter do akvárií. Zabezpečuje čistotu a prekysličenie dna akvária.

 • Príslušenstvo k filtrom

  Príslušenstvo k filtrom

 • Filtračné hmoty a vložky

  Originálne filtračné náplne, filtračné patróny, filtračné bloky a filtračné moduly.

  Všetko pre externé a interné filtre značiek JBL, FLUVAL, EHEIM, SERA, ATMAN, Aqua Nova, Aquarium system, AQUAEL, TETRATec atď ...

 • Údržba filtrov

  Dobrou údržbou filtrov docielite dlhšiu životnosť filtra a väčší výkon. Pomocou čistiacích kefok napr. JBL Cleany môžete zvýšiť výkon až o 30%. Hadice sa môžu zanášať povlakmi baktérií, alebo rias.

 • Filtračné vrecká

  Akváriové filtračné vrecká sa použivajú ako obal na sypké filtračné hmoty. Veľmi dôležitá pomôcka do externých vstavaných filtrov. Tiež napr. do Fluval FX5

 • NÁHRADNÉ DIELY

  Náhradné diely pre externé, interné a závesné akvarijné filtre. Pre klasické a prúdové čerpadlá.