Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Ohrievač do akvária

Ohrievač do akvária vám napomôže udržať optimálnu teplotu vody. Ohrievanie vody v akváriu je veľmi dôležitá vec. Rybky vyžadujú správnu teplot, ak ju majú, tak vás odmenia vitalitou, krásou pohľadu na ne a veľakrát aj potomstvom. Doporučujeme používať ohrievače a termostaty zn. EHEIM JÄGER, JBL ProTemp S, ATMAN HIGHCLASS. Náš postreh. Netreba sa...

Ohrievač do akvária vám napomôže udržať optimálnu teplotu vody. Ohrievanie vody v akváriu je veľmi dôležitá vec. Rybky vyžadujú správnu teplot, ak ju majú, tak vás odmenia vitalitou, krásou pohľadu na ne a veľakrát aj potomstvom. Doporučujeme používať ohrievače a termostaty zn. EHEIM JÄGER, JBL ProTemp S, ATMAN HIGHCLASS. Náš postreh. Netreba sa obávať vyššej spotreby ohrievacích telies. Zapínajú sa len vtedy keď máte nízku teplotu v miestnosti. Teplo z akvária sa uvoľňuje do miestnosti a tým je znížená spotreba vykurovania klasickými vyhrievacími telesami- radiátormi. Samotné akvárium potom rovnako plní úlohu vykurovacieho telesa.

Viac
 • EHEIM JÄGER

  EHEIM JÄGER Nový precíznejší model za cenu stašej verzie! 1. laboratórne sklo bolo výskumom upravené tak, že neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré by sa mohli uvoľnovať do vody. 2. neprichytávajú sa naň žiadne chemické ani biologické látky. 3. sklo je celkom bez mikrotrhliniek, cez ktoré by sa do vody mohli dostať látky použité v ohrievači. 4. teplotné výkyvy ako napríklad pri výmene vody v akváriu, nerobia tomuto sklu žiadne problémy. 5. teplota môže by precízne nastavená v rozmedzí 18 až 34 °C, s prípadnými následnými úpravami. 6. teplota je konštatne udržiavaná. Svetelná kontrolka indikuje funkciu vyhrievania. 7. tyč ohrievača je úplne ponorená, má poistku proti "suchému" chodu a je určená pre sladkovodné ako i morské akváriá. 8. sklenený obal zo špeciálneho laboratórneho skla zväčšuje ohrevnú plochu, redukuje teplotu priamo na ohrievači a zabezpečuje tak optimálnu a rovnomernú tepelnú výmenu. Na všetky typy ohrievačov od firmy Jäger poskytujeme záruku 3 roky.

 • JUWEL - Aquarium

  JUWEL značkovy originálny termostat nemeckej výroby určený hlavne do Juwel akváriových kompletov

 • TetraTec HT
  TetraTec HT termostat. Pre akváriá do objemu 100 - 150 l. Rovnomerný, spoľahlivý rozvod tepla je základom optimálnej klímy v akváriu. Pre morské aj sladkovodné akváriá. Teplotu stačí nastaviť raz a viac se už nemusíte starať.
 • JBL ProTemp
  Plastový kryt chráni ryby pred priamym kontaktom s vykurovacím telesom. Kúrenie automaticky vypne, ak je prehriate. Plne potopitelné a skonštruované z robustného skla (2 mm) Možnosť priameho nastavenia žiadanej teploty a prípadné korekcie podľa teplomera.
 • HYDOR
  HYDOR externý termostat sa pripevnuje medzi hadice externého vonkajšieho filtra. Sú prispôsobené pre hadice o priemere 12/16 a 16/22. Inštalácia je jednoduchá hadicu externého filtra rozstrihnete a našrubujete termosta. Voda vám bude prúdiť cez termostat a tak sa vám bude ohrievať.
 • Aqua Nova HA
  Aqua Nova HA sú celoponorné termostatické ohrievače s kvalitnými gumennými prísavkami.
 • sera akváriové ohrievače

  Sera akváriové ohrievače s termostatickou reguláciou teploty.

 • JKA HIGHCLASS

  ATMAN HIGHCLASS celoponorný termostat s ohrievačom a s ochranným púzdrom.

 • Aquael ohrievače

  Aquael ohrievače.

 • Náhradné diely

  Náhradné diely pre ohrievače