Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Tetra

Tetra Min - kvalitné nemecké krmivo. Jedno z najpopuĺárnejšich krmív v akvaristike. Obsahuje 40 druhov starostlivo vyberaných vysokokvalitných surovín obsahujúcich všetky potrebné živiny pre život. Posilňuje obranné mechanizmi organizmu, kladne ovplyvňuje stavbu kostry a napomáha rastu. Hlavné krmivo pre všetky okrasné ryby - vysoko výživné vďa...
Tetra Min - kvalitné nemecké krmivo. Jedno z najpopuĺárnejšich krmív v akvaristike. Obsahuje 40 druhov starostlivo vyberaných vysokokvalitných surovín obsahujúcich všetky potrebné živiny pre život. Posilňuje obranné mechanizmi organizmu, kladne ovplyvňuje stavbu kostry a napomáha rastu. Hlavné krmivo pre všetky okrasné ryby - vysoko výživné vďaka šetrnému výrobnému procesu.
Viac
 • Vločkové krmivá
  Vločkové krmivo je najpoúživanejšie krmivo akvaristov. Posiluje obranné mechanizmi organizmu, kladne ovplyvňuje stavbu kostry a napomáha rastu.
 • Granulované krmivá
  Špeciálne granulované krmivo pre chovateľov so zložkou pre podporu prírodného vyfarbenia rýb
 • TetraPRO Crisps
  TetraMin Crisps, TetraMin Crisps, TetraPro Colour Crisps, TetraPro Vegetable Crisps. TetraPro je krmivo s vysokou výživnou hodnotou. Obsahuje kvalitné tuky, karotény a koncentrát spiruliny. Kvalitný doplnok je umiestnený v strede crispsu. Všetky druhy crispsov sú vyrábané nízkotepelným výrobným procesom. Vďaka tejto technológií ostava v krmive viac vitamínov a živín.
 • Tetra krmivá pre morské ryby
  Krmivá od firmy Tetra pre morské ryby
 • Tetra Tablety, Wafers a Pellets
  Kompletné krmivo vhodné pre okrasné rybky žijúce na dne akvária, obsahujúce všetky dôležité živiny, vitamíny a stopové prvky
 • Tetra Sticks
  Kompletné krmivo pro všetky cichlidy a ostatné veľké okrasné ryby - s patentovanou BioActive® formulou. Obsah živín povzbudzuje zvýšenu potrebu po živočišnych proteínoch a zaručuje ich vyváženú stravu, podobne ako v prírode.
 • Dafnia, larvy, krevety, krill ...
 • Práškové krmivá
Počet produktov: 3