Eheim Experience 

Jednoduchá filtrácia pre všetky typy akvárií

Jedná sa o kvalitu a jednoduché prevedenie od známej značky Ehiem. Nejedná sa o žiadne, elektronikou nabité „delo“, ale o jednoduché ale zato precízne a kvalitné prevedenie od zn. Ehiem. Rada Experience zaberá celkom 3 typy filtrov, ktoré je možné použiť v akváriách od objemu 80-150L – Experience 150, 120-250L – Experience 250 a napokon Experience 350, ktorý je doporučovaný do objemu akvária 180-350L.

Samozrejme vždy treba brať na zreteľ osádku v danom akváriu, takže skôr doporučujem vybrať radšej o niečo predimenzovaný výkon a mať tzv. bez-údržbové akvárium.

Osobne najviac oceňujem jeho jednoduchosť pri ovládaní, pri ktorom je veľmi nápomocný opäť jednoduchý adaptér.

image 25


Samozrejmosťou je vyníkajúca dostupnosť náhradných dielov a filtračných náplní. Eheim Experience zakúpite komplet s filtračnými náplňami a príslušenstvom na zapojenie.

image 26

Eheim Experience 350 používam osobne doma v akváriu o objeme 300L s osádkou vodných korytnačiek, kde je cca 200L vody a je úplne postačujúci. Jednoduchá manipulácia vďaka šikovnému odpojeniu filtra – nádoby cez adaptér. Následné čistenie a opätovné pripojenie prebieha úplne jednoducho.

Kto hľadá jednoduchý, kvalitný a tichý filtrík pre svoje akvárium, určite doporučujem.

Ak Vás tento filter zaujal zákúpiť si ho môžete TU:

EHEIM EXPERIENCE 150 ( kliknutím na názov sa otvorí externý link)

EHEIM EXPERIENCE 250

EHEIM EXPERIENCE 350

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *