Eheim Pickup 200 (kliknutím na názov sa otvorí link k produktu)

Filter Eheim  Pickup 200 je vysoko kvalitný malý filter . Prietok je dobrý a citeľne zlepši čírosť vody. Špongie vo filtri poskytujú fantastickú mechanickú filtráciu a zároveň poskytujú veľa priestoru pre rast baktérií. Filter je tichý a energeticky veľmi účinný. Najväčší model, Eheim pickup 200, spotrebuje iba 6 wattov. Vďaka tomu je prevádzka efektívna .

Ovládanie pickupu Eheim je veľmi jednoduché.Filter je vybavený filtračnou špongiou, takže je pripravený na použitie ihneď po vybalení z krabice. Je dodávaný s jednou veľkou špongiou, ale je možnosť dokúpenia  ešte jemnej  filtračnej špongie a jednej, ktorá obsahuje aktívne uhlie. 

eheim filter pickup 200
eheim aktivne uhlie pre

Samotný filter je na malý interný filter pomerne výkonný, 200-ka sa otočí až na 570 l/h cez malú výstupnú trysku, ktorá vytvára pekný prietok v nádrži. Filter je možné použiť s výstupom nad vodou na vytvorenie mini vodopádu, ktorý pomáha pri prevzdušňovaní, alebo pripevniť vzduchovú hadičku na vytvorenie prúdu bublín z výstupu.

eheim pickup okysličenie.

Údržba je taktiež  jednoduchá, hlavná nádoba, ktorá obsahuje špongie a obežné koleso, sa oddelí od držiaka.To znamená, že pri opätovnom nasadzovaní držiaka nie je potrebné vyčistiť filter.Kanister sa jednoducho vysunie z držiaka a umožní vám rýchly prístup k špongiám.

Má veľmi jednoduchú údržbu a obsluhu, vďaka čomu je ideálny pre každé malé akvárium. Ostatné modely z rady EHEIM pickup nájdete TU (kliknutím na názov sa otvorí link k produktu):

Pick up 45 – Pre akváriá do cca 45L

Pick up 60 – Pre akváriá do cca 60L

Pick up 160 – Pre akváriá do cca 160L

Pick up 200 – Pre akváriá do cca 200L   

EHEIM PICKUP 200 SI KÚPITE TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *