Skúsenosti našej predajkyne Jany Snowball.

Pri osvetleni do akvaterária ku korytnačkám, chameleónom, či iným teráriovým zvieratkám  sa mi najviac osvedčila  Exo Terra lampa Glow Light.

Máte možnosť výberu z troch veľkostí: malá /v priemer cca 13cm/, stredná/v priemere cca 21cm/ a veľká /v priemere cca 25cm/.

Pri výbere umiestnenia môžete použiť svorku na upevnenie na sklo akvaterária alebo inú pevnú časť, ktorú máte v izbe, napr. poličku. Svorka je veľmi pevná. Potom môžete cez otočný kĺbik nasmerovať, kam ma svetlo dopadať. Je tu samozrejme aj možnosť zavesenia napr. na oceľové lanko.

Lampa je vyrobená z kovu a keramiky. Keramika z vnútornej strany zabraňuje, aby sa vrchný kovový obal prehrial. Čím sa predíde možným popáleniam z vrchnej strany lampy.

Lampa svieti ešte aj cca 1 hodinu po zhasnutí. Spôsobuje to fluoroscenčný povlak na vnútornej strane. Niečo ako svietiace “céčka”.

Veľkou výhodou lampy je, že do nej môžete umiestniť aj silno wattážne žiarovky. Nie ste teda obmedzený ako pri iných osvetleniach. Maximálna povolená wattáž pri malej glow light-100W, pri strednej-150W, pri veľkej-200W.

Ak Vás tento produkt oslovil zakúpiť si ho môžete TU: malá, stredná, veľká (kliknutím na názov sa otvorí externý link k jednotlivému produktu).

https://www.akvariumonline.sk/647-exo-terra-terarijne-osvetlenia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *