Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Zaujímalo vás

Dainichi Marine Reef Veggie FX Sinking small 2,5kg

15114

Potapajúce sa pelety.

Kompletné a zároveň vyfarbovacie krmivo pre bylinožravé morské ryby.

S pridaným obsahom spiruliny, veslonožiek, astaxantínu, karotenoidov, cesnaku a antarktického krilu.

Rozmer peliet: 3-3,5 mm (small)

Viac detailov Kúpiť Výrobca: Dainichi

100,00 €

Dainichi Marine Reef Veggie FX Sinking small 2,5kg

 

Vyfarbovacie a zároveň kompletné krmivo vhodné pre bylinožrave morské ryby, obsahuje 7 zložiek, ktoré napomáhajú k dokonalému vyfarbeniu vašich morských rýb. Obsahuje veslonožky (morský kôrovec), dva druhy spiruliny, biele rybie mäso, antarktický kril, astaxantín a karotenoidy. Taktiež krmivo obsahuje antioxidanty, či esenciálne mastné kyseliny.

 

Krátky popis:

100% prírodné krmivo obohatené o kril a spirulinu

Montomorillonitový íl pre lepšie trávenie a rast

β-glukán pre posilnenie imunitného systému

Neprispieva k rastu rias

Bez chemických konzervantov

 

Popis produktu:

Krmivo s nízkym obsahom proteínov pre bylinožravé ryby, jedná sa aj o vyfarbovacie krmivo.

Jedná sa o doposiaľ z najkvalitnejších krmív pre morské ryby na celom trhu!

Reef Veggie FX krmivo obsahuje až 7 samostatných zložiek, ktoré napomáhajú udržať vaše ryby zdravé a vyfarbené. Taktiež sa tieto zložky uplatňujú pri vyfarbovaní rýb a pri raste. Vďaka spiruline, ktorá je v krmive obsiahnutá je veľmi bohaté krmivo na ľahko stráviteľné zdroje bielkovín potrebných pre rast, vyfarbenie a zdravie. Receptúra obsiahnutá v tomto krmive je navrhnutá tak, aby ste pomocou krmiva zvýraznili farby vašich cichlíd a taktiež aj lesk, či rast.

Najdôležitejšou zložkou je však montmorillonitový íl, ktorý je veľmi dôležitý pri trávení, pričom len Dainichi krmivá obsahujú túto veľmi dôležitú zložku. Tento íl pomáha na seba viazať a neutralizovať nebezpečné toxíny (jedy), íl taktiež aj pomáha omladzovať tráviaci trakt.

V krmive sú obsiahnuté rôzne vitamíny, enzýmy a dokonca aj cesnak, tieto zložky pomáhajú udržiavať ryby zdravé a bez vnútorných parazitov.

Krmivo je navrhnuté tak, aby zabránilo akémukoľvek nadúvaniu v traviacom trakte rýb.

 

Zloženie krmiva:

hnedá riasa, biela rybia múčka, pšeničná múka, krill, pšeničné klíčky, hrachový proteín, losos, riasy spirulina riasy Dunaliella, kvasinky, beta-karotén, montmorillonitový íl, cesnak, proteáza, astaxantín, arabská guma, etyl vitamíny A, D-aktivované rastlinného sterolu (D3), DL-alfa-tokoferol (E), L-askorbyl-2-polyfosforan (C), doplnok vitamínu B12, cholín chlorid, niacín, pantothenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid (B6), tiamín mononitrát, inositol, kyselina listová, menadion hydrogensiričitan sodný komplex (K), biotín, síran kobaltnatý, síran meďnatý, síran železitý, síran mangánatý, etyléndiamín.

 

Vapnikový montomorillonitový íl

Jedným z hlavných dôvodov pre výber tohto krmiva je obsah ílu. Dainichi ako jediný výrobca krmív pre cichlidy do svojich krmív pridáva práve tento íl. Tento íl je veľmi dôležitý pre fungovanie správneho tráviaceho traktu, pričom na seba viaže a ničí širokú škálu nebezpečných jedov, ktoré sú prítomné v akváriu. Íl je zložený z viac ako 60 rôznych vitamínov, pričom taktiež podporuje rast rýb. Vďaka tomuto ílu voda vo vašom akváriu nadobudne podobné parametre ako voda v prirodzenom prostredí.

 montmorillonitový kril

 

100% prírodné

Krmivo je ako jedno z mála, 100% prírodné, teda neobsahuje žiadné plnivá alebo chemické konzervačné látky. Taktiež krmivo je bez lacných zložiek ako kukurica, či lucerna. Krmivo taktiež neobsahuje nadmerný obsah sacharidov, ale napriek tomu obsahuje čerstve a kvalitné bielkoviny. Unikátne zloženie krmiva zaručuje rýchle trávenie potravy, čo výrazne urýchľuje rast rýb a znižuje pravdepodobnosť ochorenia. Taktiež neprispieva k znečisteniu akvária. Jedná sa o ľahko stráviteľné krmivo, čo zaručuje  predchádzať chorobami ako nadúvanie, či obezita a zvyšuje dĺžku života rýb.

Krmivo prispieva k tomu, aby vaše cichlidy vyzerali rovnako dobre ako vo voľnej prírode.

Bez konzervačných látok

β-glukan

Všetky nami dodávane Dainichi krmivá obsahuju túto účinnú látku, ktorá významne posilňuje imunitný systém vašich rýb. Vďaka prítomnosti probiotík sa môžu morské ryby účinnejšie brániť voči útokom patogénnych mikroorganizmov a zaznamenajú rýchlejši návrat ku zdraviu po úrazoch alebo chorobách.

B-glukán

 

Analýza krmiva:

proteíny min.  39%, tuky min. 5%, vláknina max. 4%, vlhkosť max. 9%, popol max. 10%, vápnik min. 2%, fosfor min. 0,7%

 

Návod na použitie:
Ryby kŕmte len takým množstvom, ktoré dokážu okamžite skonzumovať behom niekoľkých minút. Odporúčame kŕmiť skôr menšími dávkami, ale viackrát denne (2-4 krát). Krmivo neovlažujte vodou pred použitím ! Takéto ovlaženie môže spôsobiť vymytie vitamínov, farebných zosilňovačov, ostatných živín.

Všetky Dainichi krmivá majú čo najmenší obsah škrobov, aby sa predišlo nafučaniu krmiva v tráviacom trakte.

 

Rozmer peliet: 3-3,5 mm (small)

Hmotnosť balenia: 2,5kg

 

Poradenstvo poskytne Karin Fuljerová mob: 00421 905 668 892