Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

 • AQUA GLO žiarivka T8

  Podporuje rast rastlín a nádherne vyfarbuje celé akvárium, špeciálne červené rybky.

  Hrúbka T8 žiariviek 25mm.

 • POWER GLO žiarivka T8

  Má veľmi vysokú intenzitu, vďaka ktorej zaisťuje optimálne osvetlenie pre korále a sladkovodné rastliny. Zvýrazní farby rýb a jej hlbokomorské spektrum podporuje rast morských rias a iných rastlín. Možno ju použiť pre široký okruh habitácií vrátane akvárií, terárií a vivárií.

 • HAGEN LIFE-GLO presvetlí akvárium

   

  HAGEN LIFE-GLO presvetlí akvárium

  Túto žiarivku doporučujem ! Krásne PRIRODZENE presvetlí akvárium. Vysoko intenzívne spektrum poludňajšieho svetla. Žiarivka vydáva koncentrované, prírodné, biele svetlo - pre akváriá, teráriá, viváriá - vstavaný reflektor zvyšuje výkon o 170% - vydrží dlhšie než obyčajné žiarivky - osvetlenie koncentruje svetlo na miestach, kde je to potrebné, hlboko dovnútra akvária alebo terária.

 • FLORA-GLO rast rastlín
  Žiarivka podporujúca rast akvarijných a terárijných rastlin. Žiarivka so štandardnou intenzitou. Používa sa pre akváriá, teráriá a viváriá, kde je potrebné teplé fotosyntetické svetlo, nevyhnutné pre všetky akvarijné a terárijné rastliny.
 • SUN-GLO slnečné spektrum
  Žiarivka s kompletným spektrom, vyžarujúca prirodzené biele svetlo a simulujúca plné denné svetlo. Vhodná pre akváriá a teráriá, obsahuje rýchle svietiacu zmes plynov. Vyžaruje osviežujúce, prírodné, biele svetlo, ktoré napodobňuje prírodné prostredie.
 • MARINE-GLO
  Žiarivka štandardnej intenzity stimulujúca život organizmov hlbokomorských útesov, korálov a bezstavovcov v morských akváriách. Nízke spektrum zvýrazňuje fluoreskujúce a fosforeskujúce vlastnosti, pričom viditeľné aktinické spektrum presne odráža meradlo absorbcie chlorofylu a veľmi prospieva rastu morských organizmov.