firma cichlid fuljers celo

Rodinná firma manželov Fuljerovcov.

Naša firma je stálicou na akvaristickom trhu. Už 25 rokov sme zárukou toho, že u nás dostanete nielen množstvo tovaru, teda akvárií, terárií, akváriových filtrov, osvetlení …,  ale hlavne množstvo dobrých rád. Nemenej dôležitou časťou našej identity sú akváriové rybičky- africké cichlidy, ktoré nikde na Slovensku nenájdete v bohatšej ponuke. U nás získate na jednom mieste všetko, od A po Z, čo potrebujete na zriadenie svojho sna o akváriu, či teráriu. Sme tím ľudí, ktorí svojej práci naozaj rozumejú a keď sa k tomu pridá ešte aj rodinné zázemie, máte istotu, že našu prácu robíme nielen pre peniaze.

Karin Fuljerová vám vždy poradí pri zriaďovaní akvária, jej 15 ročné skúsenosti a cit pre estetiku sú zárukou, že vaše akvárium bude nádherné. Poskytne vám rovnako poradenstvo v e-shope. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, ktorý filter, krmivo,…si máte vybrať, môžete sa ňu rovnako obrátiť. Jej práca je však spojená predovšetkým s vedením firmy ako takej.

Imrich Fuljer je legenda v chove afrických cichlíd. Preto nenájdete na Slovensku kompetentnejšiu osobu pri výbere rýb, ich zložení, chorobách. Aj keď chová africké cichlidy profesionálne už vyše 20rokov, nikdy sa ich nedokáže nasýtiť a stále hľadá nové raritky. Jeho meno už prerástlo slovenské hranice a tak veľa našich rýb končí v zahraničí.

Ondrej Pavlík je členom nášho tímu už  desaťročie . Jeho skvelá povaha je zárukou toho, že sa vám bude vždy trpezlivo venovať a odpovedať na všetky otázky. Poradí vám s výberom správnej techniky, krmiva, dekorácií, ale tiež rýb. Ondrej je tiež hlavnou oporou e-shopu, často ho počujete na druhej strane telefónnej linky.

Janka Snowball je perfektne anglicky hovoriaca citlivá osôbka, ktorá vám bude volať pri vybavovaní, či expedovaní vašej objednávky. Stará sa teda o náš eshop a má prsty tiež v balení balíkov.

Majo Špánik je dlhodobým pracovníkom našej firmy. Nájdete ho pri osobnej návšteve našej firmy pri rybkách. On je zodpovedný za to, aby naši nemí chovanci nemali prázdne brušká a aby ste pri ich obdivovaní pozerali do čistých akvárií.

Andrea Škokorová je našou zábezpekou, že štát dostane to, čo mu patrí. Stará sa teda o naše účtovníctvo a to naozaj precízne.

Filipko Fuljer je mladá krv vo firme. Položky, ktoré sa nachádzajú na shope nahodil väčšinou práve on. Dokonale preto pozná takmer všetok tovar na www.akvariumonline.sk. Je však tiež výborným šoférom, preto ste ho možno už stretli, keď vám s úsmevom doviezol vaše akvárium, či rybky. Práve on je budúcnosťou našej rodinnej firmy.

Barborka Fuljerová je najnovším prírastkom do nášho kolektívu. Ona je tvorkyňou reklamných kampaní na sociálnych sieťach,  grafický dizajn je jej doménou.