Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

cF akvária exclusive

cF Akvária- záruka kvality. Akvária od manželov Fuljerovcov. Akvária s dlhoročnou tradíciou.

Našim prvoradým cieľom je vždy bezpečnosť akvária. cF akvária sú poctivo lepené akvária, spoje majú 100% priľnavosť. Keďže nielen bezpečnosť, ale aj estetika akvária je dôležitá, dbáme na to, aby hranky a čielka akvária boli krásne opracované. Preto akv...

cF Akvária- záruka kvality. Akvária od manželov Fuljerovcov. Akvária s dlhoročnou tradíciou.

Našim prvoradým cieľom je vždy bezpečnosť akvária. cF akvária sú poctivo lepené akvária, spoje majú 100% priľnavosť. Keďže nielen bezpečnosť, ale aj estetika akvária je dôležitá, dbáme na to, aby hranky a čielka akvária boli krásne opracované. Preto akvária leštíme diamantovým kotúčom. Pri výrobe používame FLOAT sklo, na základe požiadavky zákazníka vieme vyrobiť akvárium tiež zo skla OptiWhite.

 

Záručná doba akvárií je 36mesiacov

Vieme zlepiť akvária podľa vaších požiadaviek !

Stačí keď pošlete rozmer na adresu cichlid@cichlid.sk a do 24hod vám zašleme nacenene.

--------------------------------------------------------------------------

Akvária majú komplet povrchovú úpravu diamantovými nástrojmi. Upravované sú nielen pohľadové čielka a hrany, ale aj lepené spoje. U cF clearvision akvárií je kladený veľký dôraz na presnosť, vzhľad a čistotu transparentného spoja.

K vytieraniu lepidiel nepoužívame saponátové prípravky, ktoré znižujú pevnosť akvária. Akvária lepíme modernou technológiou " lepenie za sucha " . Spoje majú 100% priľnavosť v celej ploche.

Do všetkých akvárií je možné vŕtať otvory a vlepovať šachty, prepady a prepážky podľa vášho želania, ktoré ďalej môžeme doplniť o hrebeň či sacie komory.

Samozrejmosťou je lepenie externých filtrov.

Veľké a obrie akvária možno zlepiť priamo u vás na mieste. Od nás obdržíte akvárium najvyššej kvality a precíznosti. Záručná doba je 36mesiacov.

Viac
Počet produktov: 16