Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Back to Nature Slimline

Novinka v ponuke pozadí do akvárií od firmy Back to Nature.

Slimline je široký od 10mm do max. 40mm, pozostáva z rozlične veľkých elementov, ktoré sa dokážu prispôsobiť rôznym veľkostiam akvárií a terárií. Najlepším argumentom pre kúpu je jeho cenová dostupnosť pri zachovaní všetkých kvalitatívnych parametrov iných produktových radov Back to Na...

Novinka v ponuke pozadí do akvárií od firmy Back to Nature.

Slimline je široký od 10mm do max. 40mm, pozostáva z rozlične veľkých elementov, ktoré sa dokážu prispôsobiť rôznym veľkostiam akvárií a terárií. Najlepším argumentom pre kúpu je jeho cenová dostupnosť pri zachovaní všetkých kvalitatívnych parametrov iných produktových radov Back to Nature. Ponúka sa vo viacerých farebných verziách tiež v dvoch výškových variáciách - 45cm - pre 50cm akváriá a 55cm - pre 60cm akváriá. Každá z výškových variácií sa skladá zo 4 sekcií (A a B majú rôzny vzhľad), pričom ich vzájomnými kombináciami sa môže vyplniť akokoľvek veľké akvárium. Slimline pozadia do akvária sa dajú jednoducho upraviť ( rezať ) na požadovaný rozmer. http://www.backtonature.sk/

Back to Nature /Janka Snowball/

Pri výbere pozadia do užšieho akvária by som sa jednoznačne rozhodla pre  švédske pozadie Back to Nature Slimline. Firma je na trhu už 30. rokov a  je známatým, že pozadia vyrába prepracovanou ručnou prácou. Už aj pri preklade nám názov hovorí, že výrobca sa chce čo najviac vizuálne priblížiť k prírode a myslím si, že sa mu to aj podarilo.

Tenké pozadie SLIMLINE má päť odtieňov. Sú na pohľad naozaj veľmi neutrálne, aby pozadie nepôsobilo rušivo. A časom, ked´ sa spojí s vodou a biotopom v akváriu, ešte viac nadobudne víziu prírodného material. Ale nemusíte sa obávať, že farby vyblednú.

Asi moja najobľúbenešia vlastnosť Back to Nature pozadí je ich pevnosť, sú naozaj odolné voči lámaniu, oderu a znesú aj moju záťaž :))

Takže sa nemusíte obávať poškodenia ani pri manipulácií.

V ponuke máme dve výškové variacie  - 45cm - pre 50cm akváriá a 55cm - pre 60cm akváriá, typy A,B,C. Diely na seba navzájom nadväzujú. Všetky sekcie A,B,C majú  rovné hrany a prekrývajú sa skrytým spojom. Vo finále sa celá zadná stena javí ako jeden kus pozadia.

Na motáž, ktorú zvládne naozaj každý, potrebujete akváriový silikón,fixku a niečo na rezanie. Najlepšia je pílka s jemnými zúbkami.I keď je pozadie tenké, je veľmi pevné, ale ľahko sa prerezáva.

Toto super pozadie je samozrejme vhodné aj do terárií.

Viac
Počet produktov: 43