Pre začiatočníkov, ale aj pokročilých akvaristov ponúka JUWEL svoje akváriové sety od 60 do 450 litrov vo vynikajúcej kvalite.

Akvária JUWEL sú bez najmenších nedostatkov, špičkovo zlepené akvária, kvalitne pevné osvetlenia juwel multilux a juwel helialux, skrinky z pevnej drevotriesky, vyborné vnútorné filtre bioflow, moderné juwel smart krmítka a ďalší doplnkový sortiment.

Juwel je typických zhmotnením slovného spojenia: kvalita za výbornú cenu!

OIP
znacka juwel aquarium

JUWEL ponúka 5 rád akváriových setov:

SKRINKY

Ku všetkým typom setov ponúka aj JUWEL SBX skrinky. Skrinky juwel akvárií a teda aj JUWEL RIO sú pevné, s kvalitným hranovaním, konštrukčným prevedením, ktoré zabezpečí dostatočnú pevnosť. Použitá drevotrieska je nemecká- hustá. Skrinky JUWEL sú dodávané v rozloženom stave.

Qfw1mv4WPbURAAAAABJRU5ErkJggg==+Hv348R8gkU5EI3mQjwAAAABJRU5ErkJggg==8ATw6GDP8iR9IAAAAASUVORK5CYII=XjvnMgAAAAASUVORK5CYII=krydJltAH8gAAAABJRU5ErkJggg==


Vlajkovou loďou akváriových setov sú určite akvária JUWEL RIO.

U329UJMz+f4nGujc+nCWQAAAAAElFTkSuQmCC

JUWEL Akvárium RIO– klasický obdĺžnikový pôdorys, najpredávanejšie JUWEL akvárium.


Ponúka sa v piatich farebných variantách: biela perlička, čierna perlička, tmavo-hnedá/orech/, svetlo-hnedá /svetlý dub/, sivá. Kryt akvária je farebne rovnaký ako juwel skrinka.

AKVÁRIUM

Juwel sa stále lepí v Nemecku pomocou strojov. Kvalita spojov, ktoré sú na akváriu je naozaj vysoká, používa sa tzv. trojuholníkové lepenie, ktoré zabezpečuje lepšiu, širšiu lepiacu plochu.     

 Hrúbka skiel pre Juwel Rio –  Rio 125 – 6 mm, Rio 180 – 6 mm, Rio 240 – 8 mm, Rio 300 – 10 mm, Rio 400 – 10 mm.

Juwel Rio je vhodné pre sladkovodnú aj morskú akvaristiku !

       Má bezpečnostný rám na dne akvárií proti rozbitiu, vďaka nemu netreba používať podložku pod akvárium. Akvárium je totiž na ráme ukotvené silikónom, ktorý vyrovnáva prípadné nerovnosti.

OSVETLENIE

JUWEL osvetľovacie kryty sa robia z pevných plastov, sú odlievané z jedného dielu, v strede majú rám, ktorý spevňuje, spája prednú a zadnú stenu akvária. Tým vlastne zabezpečuje funkciu lišty.

Všetky akvária tejto rady sú vybavené úsporným LED osvetlenímJUWEL MULTILUX LED.

MultiLux LED 80 – 46508 – Rio 125

MultiLux LED 100 – 46510 – Rio 180Trigon 350

MultiLux LED 120 – 46512 – Rio 240Rio 350Vision 260

MultiLux LED 150 – 46515 – Rio 450Vision 450

zuw+1hD+C908vN1CjkVpAAAAAElFTkSuQmCC

Z čoho sa JUWEL MultiLux LED osvetlenie skladá?

Okrem rampy, ktorá je napájaná cez adaptér /súčasť osvetľovacej jednotky/ je zložené z dvoch svetelných trubíc vyrobených zo skla. Priemer trubice 16mm. V štandardnom prevedení svetlá dostanete trubice day a nature.

JUWEL LED osvetľovacie trubice sú dostupné vo variantoch:

JUWEL LED DAY  – energeticky úsporné osvetľovacie trubice s jasným, svetlom zaisťuje brilantné osvetlenie akvária a zároveň podporuje rast rastlín. 9000 K (objaviť ich môžete TU.)

AaiotGMgefVRAAAAAElFTkSuQmCC

JUWEL LED NATURE – úsporné teplé a prirodzené svetlo. Špeciálne svetelné spektrum svetelného média podporuje fotosyntézu, zvýrazňuje zelenú farbu. 6500K (objaviť ich môžete TU.).

 

JUWEL LED COLOUR – úsporné svetelné médium, ktoré vytvára stimulujúce červené svetlo vo vašom akváriu. Špeciálne spektrum obzvlášť zdôrazní rozmanité červené a modré odtiene vašich rýb a rastlín (objaviť ich môžete TU.).


JUWEL LED BLUE – úsporné svetelné médium bolo špeciálne vyvinuté na simuláciu svetelných podmienok na koralových útesoch v hĺbke cca 6m. Vďaka špeciálnemu svetelnému spektru je špecificky podporovaný rast koralov (objaviť ich môžete TU.)

8OTbKlWOGZQAAAABJRU5ErkJggg==

 JUWEL LED MARINE – energeticky úsporné svetelné médium presviedča svojim špeciálnym jasom. Vytvára jasné biele svetlo, ktoré je založené na svetelných podmienkach koralového útesu. Podporuje ich rast. 14000K  (objaviť ich môžete TU.)

zTbHLpwAAAABJRU5ErkJggg==

 JUWEL HELIALUX LED osvetlenie

Ak ste nadšencom modernejších technológií, môžete si svetlo zameniť za programovateľné JUWEL HELIALUX SPECTRUM. Toto osvetlenie je časovateľné, stmievateľné a navyše je možné si na ňom upraviť jednotlivé spektrálne farby.

wGai+8ud+4hZwAAAABJRU5ErkJggg==

FILTRÁCIA

Filtrácia akvária je tvorená vnútorným filtrom JUWEL BIOFLOW, ktorý je svojou kapacitou najobjemnejší na trhu vnútorných filtrov. Filter je osadený čerpadlom juwel eccoflow, ohrievačomfiltračnými médiami– JUWEL BIOPAD, JUWEL NITRAX, JUWEL BIOCARB, JUWEL BIOPLUS COARSE, JUWEL BIOPLUS FINE. Doplniť si môžete k nim: JUWEL CIRAX, JUWEL AMORAX, JUWEL CARBAX, JUWEL PHORAX. Média sa ponúkajú v 4 veľkostiach S,M,L,XL podľa veľkosti filtra JUWEL BIOFLOW:

Juwel Bioflow One, výkon 300 l/h

VbaXiMvGZUgAAAAASUVORK5CYII=

Juwel FILTER, Bioflow 3.0, výkon 600l / h

Juwel FILTER, Bioflow 6.0, výkon 1000l / h

Juwel FILTER, Bioflow 8.0, výkon 1000l / h

Juwel FILTER, Bioflow Super, výkon 300l / h

AKVÁRIUM JUWEL VISION.

Akvária VISION ® od firmy Juwel ®, vďaka oblúkovito prehnutému čelnému sklu, navodzujú pocit, ako keby ste sa ocitli v podvodnom svete. Ich ponuka je VISION 180l, VISION 260l, VISION 450l. Akvária majú rovnaké vybavenie ako RIO akvária. Aké hrubé sklá používame?  Na lepenie Vision 180 – 6 mm, Vision 260 – 10 mm, Vision 450 – 10 mm. Možno použiť ako sladkovodné, či morské akvárium.

J3AFUAAAAABJRU5ErkJggg==

 AKVÁRIUM JUWEL TRIGON.

Akvária JUWEL TRIGON sú výzdobou každej miestnosti. Svojim tvarom trojuholníka s oblúkovým čelným sklom sú nádherným doplnkom interiéru. Oblúkovito prehnuté čelné sklo navodzuje pocit, ako keby ste sa ocitli v podmorskej ríši. Akvária majú rovnaké vybavenie ako RIO akvária. Vyrábajú sa vo veľkosti JUWEL TRIGON 190 a JUWEL TRIGON 350.

wApqLKgPITDJAAAAABJRU5ErkJggg==


AKVÁRIUM JUWEL LIDO

JUWEL akvárium LIDO– toto krásne, kompaktné akvárium je ideálny moderný doplnok. Spája modernú dobu s prírodou. Má takmer štvorcový pôdorys, vyššiu výšku, preto sa hodia na chov discusov, skalárov. Akvária majú rovnaké vybavenie ako RIO akvária. Existuje v dvoch objemoch JUWEL LIDO 120 a JUWEL LIDO 200.


JUWEL PRIMO akvária sú akvária s menším objemom, ale v ničom nezaostávajú za inými juwel akváriami. Sú ponúkané v čiernom a bielom prevedení. Obsahujú kvalitný interný filter, led osvetlenie. Ponúkajú sa v objemoch: JUWEL PRIMO 60, JUWEL PRIMO 70 litrov a JUWEL PRIMO 110 litrov.


 Okrem akváriových setov, ponúka JUWEL množstvo doplnkové tovaru, spomeniem aspoň výborné, programovateľné JUWEL SMARTFEED 2.0 automatické krmítko, ktoré je najlepšie na trhu. Ale juwel má aj svoje JUWEL pozadia, fototapety, lepidlá, atď…