Upozornenie!
Táto stránka používa na personalizáciu zobrazovaného obsahu súbory cookies.
Rozumiem

Navštívte tiež

Zaujímalo vás

Aquatlantis Easy LED tube 549 mm

5750

Kompaktné osvetlenie pre sladkovodné akvária.

Svietivosť: 945lm

Spotreba: 10W

Viac detailov Kúpiť Výrobca: Aquatlantis aquarium

57,50 €

Kompaktné osvetlenie pre sladkovodné akvária. Dva samostatne regulovateľné LED kanály majú svietivosť 945 lm pri spotrebe 10W. Nahradí T5 alebo T8 žiarivku v existujúcom osvetlení, môžete tiež umiestniť na bočné sklá alebo zavesiť nad akvárium.

 

Spektrum Easy LED Tube kombinuje štyri farby diód (teplá ,studená biela, červená a modrá) na dosiahnutie spektra 6400K.

 

Aquatlantis Easy LED Tube vďaka svojej konštrukcii vyžaruje svetlo v uhle 120 ° - svetlo tak môžeme umiestniť tesne nad hladinu a maximálne tak využiť jeho výkon. V konštrukcii svietidla je použitý hliník, ktorý veľmi dobre vedie teplo a efektívne tak zabezpečuje chladenie diód.

 

Náhrada 24W T5 trubice vo Vašom akvarijnom kryte. Využite pätice pre trubice a nahraďte ich týmto LED svetlom! Pokiaľ osvetlenie vo Vašom kryte už doslúžilo, alebo len chcete oživiť Vaše akvárium výkonnejším osvetlením tak Easy LED Tube je ideálna voľba (pätice slúžia len ako adaptéry pre uchytenie svetla a neslúži pre napájanie). V prípade, že máte v akvarijnom kryte viac trubíc, môžete nahradiť len jednu alebo všetky.

 

S použitím Easy LED control 2 môžete počas dňa simulovať rôzne svetelné podmienky. napríklad postupnú zmenu intenzity a farebného spektra svetla, verne nasimulovať východ a západ slnka - pre ryby a rastliny tak vytvoríte maximálne prirodzené podmienky.

 

LED vo svietidle sú zapojené v dvoch samostatných okruhoch, ktoré možno pomocou Easy LED Control 2 programovať. Nastavíme napríklad tak, že ráno sa začne postupne rozsvecovať prvý okruh, ktorý zahŕňa červené, modré a teplé biele diódy, nasimulujeme tak mäkkšie, teplé svetlo typické pre východ slnka. O chvíľu neskôr sa potom postupne pridáva druhý okruh, ktorý už zahŕňa iba biele diódy a oba okruhy dohromady tak verne napodobia narastajúcu intenzitu jasného denného svetla. Rovnako, ale v obrátenom poradí prebieha postupné večerné stmievanie svetla.

 

Napájací kábel má na konci rozdvojku s dvoma konektormi - každý napája jeden LED okruh, svetlo je teda vhodné na použitie s Easy LED Control 2.

Ak chcete svetlo použiť samostatne, samozrejme to nie je problém. Súčasťou balenia je káblová rozdvojka pomocou ktorej svetlo pripojíme k jednému adaptéru.

 

Balenie obsahuje:

- svietidlo
- adaptér 12V-1,5A
- Redukciu pre nasadenie do pätíc pre T8 žiarivky
- káblová rozdvojka.

 

Poradenstvo vám poskytne Imrich Fuljer mob: 00421 905 66 88 92
V prípade nedostupnosti kontaktujte na mail : cichlid@cichlid.sk